Agenda

VASTE AKTIVITEITEN:

RONDLEIDINGEN of bezoek op afspraak.  Bezichtiging Eibernest.  Graag aanmelden via de mail of telefoon: info@heteibernest.nl, 06-38052885

Op aanvraag:  Muziek en meditatie: D’s Al   Oorspronkelijk koken:  Buitenkennis       Ademwerk  olv Patricia van Kessel  ,      Outdoor training olv meant4life

Vrijwilligers zijn welkom. Iedere woensdag staat de koffie en thee om 10.00 uur klaar ! Andere dagen kan in overleg. 

Iedere vrijdag om 11.00 uur outdoor training olv meant4life

AGENDA 2021

Alle activiteiten bieden we ‘Coronaproof’ aan. We verwachten dat bezoekers  hier serieus mee omgaan.

 

Zaterdag 17 april Ademworkshop  Patricia van Kessel

Zondag 18 april, 13.30 uur Ademworkshop  Patricia van Kessel

Vrijdag 23 april individuele sessies door Joost Stichting Transformatie in Yurt vanaf 12.30 uur

Vrijdag 23 april meditatie o.l.v.  Joost Stichting Transformatie in Yurt 19.00 uur

Zaterdag 24 april Intuïtief dansen o.l.v. Wilma & Benk onder podiumtent

Zondag 25 april Kindermiddag poppentheater KrisKras en picknick (onder podiumtent bij slechter weer) 14 uur

Zaterdag 1 en zondag 2 mei Happy Healthy weekend o.l.v.  Mariëlle (all-in)

Woensdag avond 5 mei Vegetarische maaltijd olv Marck Hofmeester

Zaterdag 8 mei, 19.30 uur  ademworkshop o.l.v. Patricia van Kessel

Zondag 9 mei Rode Tent Vrouwencirkel o.l.v. Pascale Peeters in de Yurt 19.15 uur

Vrijdag 14 mei tot zondag 16 mei Besloten groep (Zeynoun)

Zaterdag 22 mei Intuïtief dansen o.l.v. Wilma & Benk onder podiumtent

Woensdag 26 mei Volle maan (Super maan) vrouwencirkel o.l.v. Pascale Peeters in Yurt 19.15 uur

Zaterdag 29 mei en zondag 30 mei Yoga weekend o.l.v. Floortje

Woensdag 2 juni t/m zondag 6 juni besloten groep (Betina)

Donderdag 10 juni Rode Tent Vrouwencirkel o.l.v. Pascale Peeters in Yurt of bij vuurplaats 19.15 uur

Vrijdag 11 juni individuele sessies door Joost Stichting Transformatie in Yurt of buiten bij mooi weer

Vrijdag 11 juni gesprekscirkel hoog sensitiviteit o.l.v.  Joost Stichting Transformatie in Yurt 19.30 uur

Zaterdag 12 en zondag 13 juni Besloten groep (Jeroen/ Riekie)

Vrijdag 18 tot Zondag 20 juni Besloten groep “ BUUT”

Maandag 21 juni Rode Tent Zonnewende Vrouwencirkel o.l.v. Pascale Peeters 19.15 uur

Vrijdag 25 juni  Besloten groep (Nelleke)

Zaterdag 26 juni Wereld muziek Dans o.l.v. Irene Dj Rainbow onder podiumtent

Zaterdag 3 juli Groepsmeditatie o.l.v. Joost en Cynthia Stichting Transformatie podiumtent  19.00 uur

Zondag 11 juli Kindermiddag poppentheater KrisKras en gezinspicknick 14.00 uur

Zondag 18 juli ademworkshop o.l.v. Patricia van Kessel buiten 13.30 uur

Zondag 18 juli  Wereld muziek Dans o.l.v. Irene Dj Rainbow 18.00 uur

 

Maandag 19 juli t/m vrijdag 3 september Zomer kamperen (rechtstreeks boeken)

Woensdag avond 4 augustus Vegetarische maaltijd olv Marck Hofmeester

 

Vrijdag 3 september tot zondag 5 september Besloten groep (Berend)

Zondag 5 september ademworkshop, 13.30 uur o.l.v.   Patricia van Kessel

Zondag 5 september Wereld muziek Dans o.l.v. Irene Dj Rainbow 18.00 uur

Woensdag avond 8 september Vegetarische maaltijd olv Marck Hofmeester

Vrijdag 10 september individuele sessies door Joost Stichting Transformatie in Yurt vanaf 12.30 uur

Vrijdag 10 september gesprekscirkel hoog gevoeligheid o.l.v. Joost St. Transformatie 19.30 uur

Zaterdag 11 september Intuïtief dansen o.l.v. Wilma & Benk onder podiumtent

Zaterdag 11 september besloten groep (Dees)

Zondag 12 september Kindermiddag poppentheater  KrisKras en gezinspicknick 14.00 uur

Zaterdag 18 september en zondag 19 september Besloten groep (Ine )

Vrijdag 24 september ademworkshop, 19.30 uur  in Yurt 19.30  Patricia van Kessel

25- sept Burendag